Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Dříve či později se musíme změřit a střetnout s křehkostmi a slabostmi v sobě i v druhých.

Cestou je vzájemné přijetí a respekt. Největší utrpení je to, co doléhá na duši, skličuje ji a odnímá lásku. Pocit zklamání či zrady vyjevuje zranitelnost, slabost a bezbrannost.

 

 

               

 Sledujte nás i na Twitteru 

Přihlášení uživatele

Zprávy z jarmarku

Zprávy z jarmarku
20. 9. 2013

Ve čtvrtek 19. 9. 2013 jsme pořádali na náměstí Míru již po sedmnácté Jarmark u Ludmily. Brzy si budete moci na našich stránkách prohlédnout fotky z průběhu jarmarku.

Děkujeme všem, kteří se na jarmarku podíleli, organizačně, svým vystoupením i účastí.

Těšíme se na další ročník!

Letošní Jarmark  u Ludmily se opět vydařil. Přestože spadlo několik kapek deště, za chvíli se vyčasilo a program mohl proběhnout bez nejmenší potíží. Letos na jarmarku poprvé vystoupila hudební skupina Let´s go, která nadchla všechny přítomné zpěvem s přídechem amerického gospelu. Po nich laťku ještě zvýšila skupina Brouci, která zahrála a zazpívala písničky Beatles, naprosto skvěle. Tradičním "předskokanem" velkého žesťového orchestru Žižkovská smršť byl kejklíř Vojta Vrtek. Pak už se náměstím linuly rytmy od Šostakoviče, skladby Jaroslava Ježka až po  pochod Radeckého a Fučíkův slavný Vjezd gladiátorů za doprovodu mažoretek.

 

 

 

 

 

                                              

Logo OPZ barevné

 

     

                                 

                                    logo_divoké_husy

  

  MČ Praha 10     

          

Praha Na Dlani

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet =

   

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha