Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Dříve či později se musíme změřit a střetnout s křehkostmi a slabostmi v sobě i v druhých.

Cestou je vzájemné přijetí a respekt. Největší utrpení je to, co doléhá na duši, skličuje ji a odnímá lásku. Pocit zklamání či zrady vyjevuje zranitelnost, slabost a bezbrannost.

 

 

               

 Sledujte nás i na Twitteru 

Přihlášení uživatele

Zahraničí stáže jsou pro nás příležitostí i inspirací

Zahraničí stáže jsou pro nás příležitostí i inspirací

Díky realizovanému projektu "Podpora a rozvoj" v rámci podpory ESF Operačního programu Praha - Adaptabilita jsme měli možnost poznat metody práce se sociálně slabými a ohroženými rodinami ve Velké Británii.

Na konci listopadu 2014 měli možnost pracovnice sociálně aktivizační  služby pro rodiny s dětmi  navštívit několik organizací pracujících s rodinami v Edinburgu a v Manchesteru. Jednalo se o dvě pobočky Home Start (organizace, která má pobočky po celé Evropě a podporuje ohrožené rodiny), Firthand Lothian (zaměřující se na podporu rodin s dětmi s handicapem), Harpurhey Sure Start Children´s Centre (služba, která zajišťuje všeobecnou prevenci a ranou intervenci v rodině podle metodik platných v celém Velké Británii) a Stockport CP Society (organizaci, která podporuje zdravotně znevýhodněné). Dostalo se jim vřelého přijetí a získaly cenou inspiraci pro další práci s rodinami.

 

 

 

 

 

                                              

Logo OPZ barevné

 

     

                                 

                                    logo_divoké_husy

  

  MČ Praha 10     

          

Praha Na Dlani

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet =

   

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha