Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Dříve či později se musíme změřit a střetnout s křehkostmi a slabostmi v sobě i v druhých.

Cestou je vzájemné přijetí a respekt. Největší utrpení je to, co doléhá na duši, skličuje ji a odnímá lásku. Pocit zklamání či zrady vyjevuje zranitelnost, slabost a bezbrannost.

 

 

               

 Sledujte nás i na Twitteru 

Přihlášení uživatele

Jarmark u Ludmily 2015

Jarmark u Ludmily 2015
30. 4. 2015

Jako každoročně i letos pořádáme Jarmark u Ludmily. Jarmark otevře své brány 17. září 2015 v 11hodin dopoledne a bude probíhat do 19hodin.

Na návštěvníky čeká celodenní kulturní program s vystoupením profesionálních i amatérských hudebníků, zpěváků a tanečníků, prezentace neziskových organizací a prodejní stánky klientů chráněných dílen z celé České republiky.

 Pro rok 2015 jsme jako ústřední témata Jarmarku zvolili Stop násilí ve vztazích a Dobroduš. Projekt Stop násilí ve vztazích realizujeme od roku 2009 v našem krizovém SOS centru a je zaměřen na individuální, párovou a skupinovou terapii všech, kteří mají potíže s agresí ve vztazích. Dobroduš pomáhá lidem s duševním onemocněním se začleněním do společnosti.

 

 

 

 

 

                                              

Logo OPZ barevné

 

     

                                 

                                    logo_divoké_husy

  

  MČ Praha 10     

          

Praha Na Dlani

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet =

   

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha