Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze

Dříve či později se musíme změřit a střetnout s křehkostmi a slabostmi v sobě i v druhých.

Cestou je vzájemné přijetí a respekt. Největší utrpení je to, co doléhá na duši, skličuje ji a odnímá lásku. Pocit zklamání či zrady vyjevuje zranitelnost, slabost a bezbrannost.

 

 

               

 Sledujte nás i na Twitteru 

Přihlášení uživatele

Letní bláznění ve Stromovce 2015

Letní bláznění ve Stromovce 2015
14. 7. 2015

Naložit, vyložit, smontovat, pověsit – ne, to není návod na sestavení nábytku do vašeho nově koupeného bytu. To je akce „Letní bláznění ve Stromovce“ z pohledu pracovníka nebo dobrovolníka Diakonie ČCE – SKP v Praze, která tuto akci poslední červnovou neděli 28. 6. 2015 organizovala.

Návštěvníci si mohli poslechnout dobrou hudbu, při losování štěstíčka vyhrát zajímavé ceny, prohlédnout si výstavu výtvarných a literárních děl klientů služby Následné péče Dobroduš a ještě si dát něco dobrého k snědku.

Na přípravě akce se podílela celá řada zaměstnanců organizace, klientů služby Následné péče Dobroduš i dobrovolníků.. Klienti poskytli svoje výtvarná a literární díla, proto mohla být ve spolupráci s Fokusem Praha realizována jejich výstava. Pomohli připravit samotnou expozici, navíc tři z nich vystoupili se svou hudební produkcí flétnového tria a především si celou akci užili.

Tímto bychom chtěli všem, tedy pracovníkům Diakonie ČCE – SKP v Praze, klientům, dobrovolníkům a hlavně sponzorům a účinkujícím, poděkovat za pomoc a podporu.

Související galerie

 

 

 

 

 

                                              

Logo OPZ barevné

 

     

                                 

                                    logo_divoké_husy

  

  MČ Praha 10     

          

Praha Na Dlani

  

Kudyznudy.cz - tipy na výlet =

   

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha